Mercan Madencilik’te Bazalt Taşı Seçmenin Sebepleri

  • 14 Nisan 2016

Mercan madencilik öncelikle kurmuş olduğu profesyonel ve işin eğitimini almış kişiler ile birlikte çalışmalarını sürdürmektedir. Aynı zamanda çalıştığı kişilerin eğitimlerini hala devam ettirmekte olan Mercan Madencilik kaliteli çalışmalarıyla karşımıza çıkmaktadır.

Hızlı çözüm ve alternatifleri ile müşterilerine önerilerini sunarken hızlı servis garantisi ve meydana gelebilecek sorunlar için 1 yıl garanti müşterilerine sunmaktadır. İlk olarak 2005 yılında faaliyete giren mercan madencilik İstanbul’da çalışmaya başlamıştır. 2007 senesinden sonra ise sunduğu hizmet kalitesi ile birlikte atölye ve depo kendisini ve hizmetlerini büyüterek müşterilerine verdiği hizmetleri devam ettirmektedir.

bazalt-tas-3

Kurulduğu tarihten itibaren Türkiye’nin her yerine hizmet veren Mercan Madencilik otellerden, tatil köylerine, iş merkezlerinden, üniversite binasına kadar birçok yapıyı profesyonel işçi kadrosu ile tamamlamıştır.

Bazalt taşı gibi birçok zengin doğal taş çeşitleri yanında müşterisinin de isteği doğrultusunda gerek yut içi gerekse yurt dışından en kısa sürede ulaşım sağlayarak işlenmeye hazır duruma getirmektedir. Mercan Madencilik sunduğu hizmetlerde müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak kaliteli hizmet verebilmeyi birincisi sırada yer edindirmiş lider bir firmadır.

bazalt-tas-

Mercan Madencilik Elite Life, Florence Nightinga Group, Gebze Belediyesi, Holiday lnn, Karaday, Step Yayla Group, Zeymer gibi kökleşmiş firmalarında referansını almayı başarmış bir firma olmaktadır. Tüm bunların yanı sıra çevreye gösterdiği duyarlılıkla da ön planda olan Mercan Madencilik bu sektörün lideri konumunda yerini aldığından en etkili ve kaliteli bazalt taşı ile alakalı hizmeti de alabileceğinizi garantiler.

bazalt-taslari

Mercan Madencilik’te bazalt taşının tercih sebebi ise uzman çalışan kadrosu çevreye duyarlı hızlı ve etkili servisleri ile birlikte sizlere sunduğu hizmet içerisinde tercih sebebi olarak gösterebiliriz. Eskiye dayanan üretim ve lider firmalardan olması sebebi ile bazalt taş kullanacağımız yerlerde tercih sebeplerimiz arasında olacaktır.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?