Doğal Şıklığın Taşı Bergama Granit Taşı

  • 1 Şubat 2016
  • 1.787 Görüntüleme

Bergama Granit Bergama yöremizden çıkarılan doğal bir taştır. Özellikle sert peyzaj çalışmalarında bu taşı kullanmayı tercih etmekteyiz. Uzun süre dayanıklılığını ve dokusunu bozmayan bu taşların kullanımı çok rahattır. Yaz kış kullanımı dertsiz ve kullanışlı bir taştır. Bergama Granit taşının kendine has bir dokusu olduğundan dolayı en kaliteli kırma ve kesme makinalarımız ile bu taşları kesmekteyiz. Taşlarımızda asla renk değişimi olmaz. Bu nedenle rakiplerimiz arasında sivrilen ve büyüyen en yukarıdaki yerimizi almış durumdayız.

Bergama Granit taşlarını peyzaj çalışmaları dışında mutfak tezgâhı, apartman, otel, okul, dershane, hastane yer döşemesi olarak da üretmekteyiz. Bu alan ve mekânlarda kullanım için sık sık sipariş almaktayız. Kullanımı kolay, dayanıklı, renk değişimine uğramaz, sıcağa dayanıklı olduğundan dolayı rahatlıkla sıcak tencere konulabilir. Bu nedenle mutfaklarda çok dayanıklıdır ve tercih edilendir.

Birçok büyük proje için tercih edilen bir tedarikçiyiz. Yurt dışına çok fazla ihracat yapmaktayız. İşimizi çok fazla önemsiyoruz, müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli bu nedenle bünyemizde alanında en iyi maden mühendisleri, inşaat mühendisleri ve peyzaj mimarlarını bulundurmaktayız. Hızla büyümemizi personel kalitemize bağlıyoruz. Müşteri odaklı çalışmamıza bağlıyoruz.

Her daim tercih edeceğiniz bu Bergama Granitlerinden çok memnun kalacaksınız. Bir kez yaptırın gerisini yıllarca düşünmeyin. Şıklık ve estetiğin konfor ve dayanıklılıkla buluşması Bergama Granitten geçer.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?