Dayanıklılığın Adı Bazalt Taşı

  • 12 Şubat 2016

Firmamız Bazalt Taşı üretmektedir. Sağlık açısından çok önemli bir taş olduğundan müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Siyah renk olduğundan aynı zamanda döşendiği ortamda da çok şık durmaktadır. Asla koku yapmaz. Değişime asla uğramaz. Firmamız sipariş üzerine bu taşı çıkartıp üretirken aynı zamanda yurt dışı ihracatını da arttırmış durumdadır. Uzun ömürlü bir taştır.

Sipariş üzerine Bazalt Taşı ile ilgili hazırladığımız ürünlerimizi kapı teslimi yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir. En uygun fiyat ve kampanyalarımızla zamanında teslim ve birinci sınıf malzeme kullanımı ile hizmet vermekteyiz. Konusunda deneyimli uzman bir ekipler siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 Bazalt Taşı çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar sırası ile küp taşı, parke taşı, döşeme taşı, kaplama taşı, bordür taşı, oluk taşı, adım taşı ve harpuşta taşı yapılarda, mimari tasarımlarda ve tarihi yapılarda kullanılmaktadır. Su emmez, suda dağılmaz, sıkı dokulu, siyah ve füme renklerdedir.

İnce taneli, sert ve dayanıklı, yoğun, koyu renkli (siyah) bir magmatik kayaç olan bazalt “gabro grubunun” volkanik bir türüdür. Düzgün kırılma yüzeyleri vermesi açısından yapıtaşları konusunda özellikle yaya ve yolların döşenmesinde tercih edilen bir kayaçtır.

Firmamız sizler için üretip en uygun fiyata zamanında teslim kuralı ile zirveye yine sizlerin sayesinde gelmiştir. Bulunduğumuz yerde yine sizlerin memnuniyetini göz önünde bulundurarak ve kalite anlayışımızdan asla ödün vermeden yürümeye devam edeceğiz.

 


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?