Farklı Boyutlarıyla Bazalt Taşları İmalatı

  • 6 Ocak 2016
  • 1.595 Görüntüleme

bazalt-tasi-uygulama

Makalemizde firmamızın tanıtım profilini esas alan bir yaklaşımla karşınızda yer alarak siz değerli okurlarımıza firmamızın belli başlı hizmet alanları hakkında ayrıntılıca bilgilerin verilmesi amaçlamış olmaktayız. Bilindiği üzere sektörümüz doğal olarak doğada var olan taş imalatının hizmetini sunarak siz değerli müşterilerimiz ile buluşturmaya çalışmaktadır.

Uzun yıllar boyunca yapmış olduğumuz bütün bu hizmetlerimizde kararlı duruşumuzla bu hizmetimizden bir an olsun bile ödün vermeksizin daima ileriye yönelik olarak sürdürmüş olduğumuz ileriye doğru kararlı adımlarımızla müşterilerimize doğal taş gruplarının imalatını vermeye devam ediyoruz. Bunlardan birisi olarak yine bazalt taş gruplarının birbirinden farklı boyutlarında imalatını, döşeme işlemlerini yapmaya devam ederek cazip fiyat tekliflerimiz ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz bütün bu hizmetlerimiz boyunca bütünüyle müşteri odaklı çalışma ilkemizle hareket ederek bazalt taşı fiyatları olarak normalin altındaki fiyatlarla evinizi restore ediyoruz.

Sizin yalnızca yapması gereken olarak sadece bazalt taş gruplarından desenlere karar vermeniz ve gerisini alanında tecrübeli ustalarımıza bırakmanız olmaktadır. Siz değerli müşterilerimize bazalt bordür olarak ve bazalt plaka olarak sunmuş olduğumuz bazalt taşı fiyatları ile örneğin 10×20 ebatlarındaki 1 tonluk bazalt küpleri 150 TL olarak döşeme işlemlerini yapmaktayız. Yine bunun yanı sıra tamamen moloz malzeme ile yapılan söz konusu bazalt küplerimizi dilerseniz daha cazip oranlarla da döşeyebiliriz. Bunlardan birisi olarak plaka halinde döşeme işlemin yapabileceğimiz serbest boy bazalt plakamızı 3×40 ebatlarında 40 TL olarak döşeyebiliriz.

Ayrıca bütün bu yapmış olduğumuz işlemlerimizde kredi kartlarına özel tekliflerimiz de bulunmaya devam ederek bazalt taşı fiyatları daha ekonomik bir biçimde sizin de evinizin göz zenginliklerinden birisini oluşturabilir. Bazalt taşı karstik olayların etkisiyle oluşmuş bir taş türü olarak doğal olması ve neme karşı dayanıklı olması gibi nedenlerle ayrıca mimari restorasyon bakımından da son derece göz alıcılığına hitap etmesiyle sürekli olarak hem iç cephede hem de dış cephede tercih edilegelen bir restorasyon çalışmalarından birisini oluşturmaya devam etmektedir. Sizleri de bu hizmetlerimizden faydalanmak için ofisimize ya da telefonumuzu aramaya bekliyoruz.

 


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?