Kayrak Taşı Şıklığı

  • 6 Şubat 2019

 

Kayrak taşı doğada milyonlarca yıldır bulunan ve şimdiki yapı teknolojilerine rağmen hala popüler olan; taş ocaklarında özel bir uygulamayla çıkarılan doğal bir taştır. Hem işlevsel hem de estetik açıdan harikalar yaratan bu taş sadeliği ve şıklığıyla mekânların vazgeçilmezidir. Günümüzde dekoratif taşlar adı altında birçok çeşit bulunmaktadır. Fakat birçoğu yapısal anlamda kullanılmakta olup çok pahalıdırlar.

Bina iç – dış cephe, havuz kenarları, barbekü ve bacalarda, taş bina yapımında ve daha bir çok yerde sıkça kullanılan kayrak taşı, tuğla üzerine harcıyla kullanılarak da maliyeti düşürmektedir. Daha az maliyetle daha fazla dikkat çeken bir görsellik sunmanızın en etkili yöntemlerinden biridir. Aşınmaya karşı dirençli, ıslak zeminlerde kayganlığı engelleyici yapısı ve mevsimsel ısı değişimlerine karşı etkilenmeme özelliğine sahiptir.

Müşterilerimizin isteklerine bağlı olarak kendilerine sunabileceğimiz her türlü renk; sarı, siyah, kahverengi, mor, yeşil, beyaz, kırmızı ve her türlü boyutlarda kayrak taşı elimizde mevcuttur. Kullanacağınız yere göre farklılık göstermesi gereken kalınlık ebatlarıyla daha da uzun ömürlü adına imkânlar sağlıyoruz. Bunun dışında istediğiniz çeşit kayrak taşıyla mekânınızın tasarımını yapma şansına sahip olup aynı zamanda bizden tasarım örnekleri isteyebilirsiniz.

Uygulanma tekniklerinin belirlenmesinde, kullanılacak yere göre seçilmesinde son derece uzmanlık ve bilgi birikimi gerektirdiği tartışılmaz bir gerçektir. İnsanları dinlendiren ve rahatlatan doğal görünümüyle son yılarda sıkça tercih edilen kayrak taşı, titiz ve deneyimli kadromuzla siz müşterilerimizin beğenisine sunuluyor.

 

 

 


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?