Doğadan Mimariye Dek Uzanan Bir Yol

  • 8 Ocak 2016
  • 1.738 Görüntüleme

 

Kayrak taşlar doğal yeryüzü şekilleri sonrası oluşum göstermiş taş gruplarından birisini oluşturmaları bakımından önemlerini sürekli olarak korumaya devam ederler. Günümüzde bu oluşumlu taşlar halen aktif bir biçimde genellikle eriyik halde kaya kütlelerinin bulunduğu Akdeniz’de dağlardan çıkarılmaya devam edilmektedir. İşte buradaki kaya kütlelerini ince işçilikle işleyerek müşterilerine sunan firmamız size doğadan mimariye dek uzanan bu yolculuğun meyvelerini sunmak için gece-gündüz demeksizin çalışmalarına büyük bir özveri ile devam ederek yolculuğunu sizler için sürdürmektedir.

 

Ele aldığı bu doğal taşları alanında kendisini geliştirmiş ustalarının araştırmaları sonucu gruplandırarak cephe kaplama hizmetinde ve şehir planlamada işlevsel olarak kullanmaya açık hale getirmektedir. İşte firmamız bunlardan birisi olarak kayrak taş gruplarının da cephe kaplamalarında yüzey şekillendiricilerden birisi olarak kullanılması için bu taşların da gerek zemin gerekse duvar döşemelerinde kullanılmalarına olanak sunmaya devam etmektedir. Bu yönüyle kayrak taşı ton fiyatı bakımından sıklıkla merak edilmektedir. Firmamız müşterilerinin daima yanında yer almaya devam eden bir anlayış ile hareket etmeyi amaçlamış bulunduğundan ton fiyatı olarak ekonomik koşullarda satışları müşterileri ile buluşturmaya devam etmektedir.

 

Yine bunun yanı sıra kayrak taşı ton fiyatı olarak yaklaşık 12 metrekarelik bir alanın döşenmesini sağlamaktadır. Fiyatların değişmesinde kaplanan mekânın ve ebatın büyüklüğü etkin olmaktadır. Bunlarla birlikte yine kayrak taşı ton fiyatı gayet cazip oranlarla 1 ton olarak 100 TL karşılığında uygulanılmaktadır. Tamamen doğal taş olması ve aşırı neme karşı dayanıklı olması nedeniyle sürekli olarak tercih edilerek renk renk ve desen desen üretimleri ve döşemeleri yapılmaktadır.

 

Böylelikle söz konusu bu taşların hem iç cephede hem de dış cephede boydan boya duvarlarınızı bir güzellik abidesi haline getirmesi işten bile olmamaktadır. Yine tüm bunların yanı sıra önemli olarak hizmetlerine devam etmekte olan bir başka unsuru olarak söz konusu bu taşların mineral bakımından da zengin olmaları nedeniyle ayrıca doğal olarak önemi bulunmaktadır. Doğal olması nedeniyle peyzaj mimarlığında tercih edilen bu döşemeyi sizler de düşünüyorsanız bizi arayabilirsiniz.

 


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?