Granit-Bazalt Küp Taş Döşeme Hizmetimiz

  • 4 Ocak 2016

Granit-bazalt grubu olarak bilinen ve doğal oluşumlar sonucunda meydana gelmiş bulunan söz konusu bu taş grubu hem doğal hem de diğer sıradan taşlarla hemen hemen aynı maliyete sahip olduğundan cephe kaplama ihtiyacında müşterilerin yaygın olarak tercih ettikleri sistemler arasında yer almaktadır. Hem görsel zenginliği olması, hem doğal koşullarla oluşan bir taş olması hem de estetik bir hava katması nedenlerinden dolayı bu taşların kullanımları son derece mümkün olmaktadır.

Bu bakımdan söz konusu bu alana dönük olması bakımından bu taşların sürekli olarak döşeme hizmetlerinde tercih edilmeleri son derece mantıklı bir adımdır. İşte bütün bunların hizmetini siz değerli müşterilerine dün olduğu üzere bugün de vermeye devam etmekte olan ofisimiz alanında kendisini ispatlamış küp taş döşeme ustalarımız ile ve diğer çalışma arkadaşlarımız ile sizlere daima memnun kalacağınız bir hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.

Bu doğrultuda metrekare olarak 1 tonluk bir ağırlıkla küp taş döşeme hizmetimizi sunmaktayız. Bizimle irtibata geçmenizin ardından geriye kalanları yalnızca bize bırakmanız ve sadece renk ve desenine karar vermeniz dışında başka hiçbir işleme karışmamaktasınız.

Granit taş döşeme olarak gri renk olması bakımından tek sıra örme duvar tekniği ile iç cephe kaplaması uygulamamız birçok müşterimizin tercih ettikleri örgü tekniklerimiz arasında yerini almaktadır. Bununla birlikte zemin kaplaması için de gri renk küp taş döşeme tercih edilmektedir.

 


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?