Doğal Taş İşçiliğinde Eskimeyen Dostunuz

  • 31 Aralık 2015

 

Biz yola çıktığımız günden bu güne değin hep yanınızda olmaya söz vermiştik. İşte yine bu sözümüzün bir gereği olarak hangi şartlarda olursak olalım daima müşteri memnuniyetini temel ilke edineceğimize dair sizlere vermiş olduğumuz sözümüzün arkasında durmaya kararlılığımızı korumaktayız.

 

Yine İstanbul’da siz değerli müşterilerimize ustalarımızın o eşsiz sanat harikaları mimari cephe kaplamaları ile bütünleşen doğal taş işçiliğini sizlere İstanbul taşçı firması olarak sunmaktayız. Ekonomiyi ve kaliteyi bir arada sunarak sizlerin tebessümlerinizin sadece bize kâfi geleceğinin yine anlayışı içerisinde yer almamızı sürdürerek bu yöndeki kararlılığımıza büyük bir azimle ve şevkle devam etmemiz mümkün olmaya devam eden durumlarımız arasındaki yerini almaktadır.

 

İşte böyle olması koşulu ile söz konusu bu alana yönelik olarak siz değerli müşterilerimizin bu yönde çalışmaları elden geldiğince ele almayı sürdürmekteki kararlılığı konusunda yanınızda bulunuyoruz. İstanbul taşçı firması olarak sizleri antik Yunan devrine ve o devrin eşsiz mimarisine uzatmak için harman tuğlalarını, kayrak taşlarını sizlere özgün formumuzla işlemeye devam edeceğiz.

 

Bunun yanı sıra elbette Anadolu coğrafyasında yıllar yılı hâkimiyet kurarak eşi benzeri olmayan özgün formda mimari ürünlerini kök salmış bulunan Selçuklu Türkleri mimari kültürüne ait doğal taş işçiliğini de gerek hanelerinize gerek işyerlerinize gerekse sokak peyzajınıza alanında uygulayabilirsiniz. Kendisini geliştirmiş olan ve takdirlerle sürekli olarak hizmetlerine kaldığı yerden devam eden istanbul taşçı ustalarımızın eşsiz elleriyle ve hünerleriyle devam etmekteyiz.

 

Bununla birlikte yine karstik yer şekilleri oluşumları neticesinde ortaya çıkmış bulunan granit, andezit, bazalt gibi doğal taş için de işçiliğimizi sizlere takdim ederek bu yöndeki hizmetlerimizi de siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyoruz. Dilerseniz duvar örgülerinizi dilerseniz zemin döşemelerinizi gerçekleştirebileceğimiz bu taş mimarisi ile kendinizi adeta tarihin içerisinde bulabileceksiniz. Bütün bu çalışmalarımız ile yanınızda yer almayı sürdürmekte kararlı bulunan firmamız yanınızda eskimeyen dostunuz olarak kalmaya devam etmesini sürdürmekte olup daima müşteri odaklı çalışma ilkesinden taviz vermeden hareket edeceğini bildirmektedir. Doğal taş işçiliğinde yanımızda olduğunuz için teşekkürü bir borç biliriz.

 

 


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?