Mercan Madencilik Katalog
Mercan Madencilik Telefon

Wash Beton

Açıklama

Bazen yürüdüğümüz yerler önemlidir. Yürüdüğünüz yer güzelliği farklı bir ufuk açar. Yaşam alanlarımızın pek çok yerinde wash beton görülmektedir. Peki, wash beton nedir? Yüzeyleri düzgünleştirmek maksadıyla döküldükten sonra beton prizini almadan önce yıkanan beton, üzerine doğal çakıl taşlar atılarak sıkı bir preslenerek agrega görünümünde olup beton yüzeyler, çevre düzenlemeler, kent alanları, alışveriş ve iş merkezleri, yollar, yenileme bölgeleri, rıhtım ve marinalar, bahçe düzenlemeleri, garaj giriş çıkışlarında, otoparklar, iç mekânlar gibi daha pek çok kullanıldığı alanlar arasındadır.

 

Farklı desen ve ölçülerde olup alana göre uyumlu doğal yer döşemede en çok tercih edilen bir çeşittir. Bu yer döşemesi 40×40, l basamak, wash bordür, wash oluk, wash küpeşte çeşitleriyle her mekâna göre bulunmaktadır. Kuvvetli bir şekilde presli olarak yapıldığından ve yüzeydeki çakıl taşlar doğal olduğundan aşınma sorunu yoktur.

 

Yaz kış kuru sulu yerlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ortama kattığı estetik görünümünden dolayı mimari alanlar da çok tercih edilmektedir. Yıllarca kullanım garantisi vardır. Mekânlarınıza zarafet ve şıklık katmak istiyorsanız mutlaka bu yer döşemesinden yaptırmalısınız. Sağlamlığı ve yıllarca kullanma özelliğinden hem de boşa para harcamamış olursunuz. Hem döşetin farklılık kazanın hem de kıskanılın.

 

Yer döşeme işinde tecrübe sahibi firmamızda her çeşidi bulabilir ve yaptırabilirsiniz. Yapmanız gereken tel şey bize ulaşmaktadır. Yaptığımız referanslar yapacaklarımızın teminatı olarak gününde iş teslimi yaparak en iyi hizmeti sunmaktayız.

Fiyat ListesiÜrünlerimiz Fabrika Teslimidir.
Fiyatlarımıza KDV ve Nakliye Dahil Değildir.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
© 2016 Copyright Mercan Madencilik
web tasarım & seo Netalan