Mercan Madencilik Katalog
Mercan Madencilik Telefon

Siyah Derzli Kayrak Taşı

Açıklama

Siyah derzli kayrak taşı döşeme işi büyük beceri ve ustalık gerektiren bir iştir. Siyah derzli kayrak taşı döşeme işini bu iş üzerinde uzmanlaşmış firmalara ve o firmada çalışan ustalara yaptırarak hem kaliteli iş yaptırırsınız hem de karlı çıkarsınız. Çünkü Siyah derzli kayrak taşı döşeme işini ustası olmayan kişilere yaptırırsanız malzemede fazlası ile fire verdirirsiniz.

 

Siyah derzli kayrak taşı bahçelerde patika yol olarak ve havuz kenarlarında süsleme olarak kullanılan süsleme ürünü olup gayet kullanışlıdır. Aynı zamanda bina girişlerinde, işyerlerinin zeminlerinde, çıtalı kemer yapımında kullanılır. İşçiliği oldukça dikkat isteyen bir ürün olup, işinin ehli ustalar tarafından yapılmaz ise hem mekânı kötü gösterir hem de maliyetini oldukça yükseltir. Daha önce de dediğimiz gibi bu yüzden işini bilen ustalar tarafından yapılması özellikle tavsiyemizdir. Siz siz olun hangi iş olursa olsun uzman kişilerle çalışmaya gayret edin.

 

Bu taşlar fabrikasyon olmadığından dolayı kayrak taş ustası olmaz ise taş çabuk kırılır. İşte bu yüzdendir ki Siyah derzli kayrak taşı yaptırmaya karar verirseniz firmamız bu konuda size yardımcı olmaktan gurur duyacaktır. Firmamızda işinin ehli ustalar bulunmakta olup istediğiniz makul şekillerde size hizmet verebilirler. Sizin cebinizi düşünerek çalışan firmamızda en az maliyetle en güzel işler çıkarılır. Sizin istekleriniz bizim için çok ama çok önem teşkil etmektedir.

Fiyat Listesi

Ölçü Birim Fiyat
1-5 cm Duvar Kaplama Taşı Siyah 1/TON 280,00 TL
5-7 CM Siyah Yer Döşemesi 1/TON 230,00 TL


Ürünlerimiz Fabrika Teslimidir.
Fiyatlarımıza KDV ve Nakliye Dahil Değildir.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
© 2016 Copyright Mercan Madencilik
web tasarım & seo Netalan