Mercan Madencilik Katalog
Mercan Madencilik Telefon
4.319 Görüntüleme

Sarı ve Siyah Karışık Kayrak Taşı

Açıklama

                             Konuyla ilgili eğer bilginiz varsa zaten kararınızı çoktan vermiş ve kayrak taşı kullanmaya başlamışsınızdır. Bilmeyenler ve merak edenler için dolayısıyla neden sarı ve siyah karışık kayrak taşı kullanmalıyım? Sorusunun cevabını arayanlar için, kayrak taşının getirdiği avantajlardan bahsedelim.

 

Sarı ve siyah karışık kayrak taşının kullanım alanı çok geniştir, aklınıza gelebilecek her türlü yapıda kullanabilirsiniz. Bu sizin için bir artıdır. Sarı ve siyah kayrak taşlarının size sağlayabileceği pek çok alanın yanında bazı avantajlar sunduğunu da bilmemiz gerekir. Kışın evlerimizde ısınmak son derece zor olabilir.

 

Oturduğunuz yerin özelliklerinden kaynaklanan sıkıntılarla bütün kış baş etmeye çalışırsınız ve eviniz ne yaparsanız yapın ısınmaz. İşte tam bu noktada doğru bir karar almak için sarı ve siyah karışık kayrak taşı sizin yardımınıza koşar. Kışın evinizi sıcak tutarak size enerji tasarrufu sağlar. Kışı geçirdiniz. Peki, yaz? Bu noktada da kayrak taşı evinizi serin tutmanıza yardımcı olmak için hazır bulunur. Kayrak taşını tercih etme nedenlerinizden bir diğeri ise onun sağlamlığı olmalıdır.

 

Yıllarca güvenle kullanabilirsiniz. Kayrak taşı son derece doğal bir taştır ve tabiatın insanlığa sunduğu bir armağandır. Tüm bunlar çok iyi güzel ama pahalı mıdır? Diye bir soru aklınıza geliyorsa eğer bunun cevabı da sizi mutlu edecektir. Firmamız bu konuda müşterilerine son derece uygun fiyatlar sunarak onlara gereken konforu en maliyetsiz şekilde sunmaktadır.

 

Sizde güvenle kullanabileceğiniz, dayanıklı, iklim şartlarına göre avantaj sağlayabilen, doğal bir yapı malzemesi arıyorsanız firmamızın sunduğu imkânlardan yararlanmanız için bizi tercih edebilirsiniz.

 

Fiyat Listesi

Ölçü Birim Fiyat
1-5 cm Duvar Kaplama Taşı Sarı-Siyah 1/TON 320,00 TL
5-7 CM Sarı-Siyah  Yer Döşemesi 1/TON 270,00 TL


Ürünlerimiz Fabrika Teslimidir.
Fiyatlarımıza KDV ve Nakliye Dahil Değildir.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
© 2016 Copyright Mercan Madencilik
web tasarım & seo Netalan