Mercan Madencilik Katalog
Mercan Madencilik Telefon

Sarı Kayrak Taşı

Açıklama

Doğal yüzeyi pürüzlü taşlardır kayrak taşları. Kullanımı çok eski zamanlardan beri vazgeçilmeyen bir üründür. kayrak taşı yer ve duvar döşemelerinde kullanılır. Kayrak taşı kullanıldığı alana bağlı olarak çeşitli ebatlarda olur. İnşaatta kullanılan malzemeler teknoloji ile büyük gelişme göstermesine rağmen kayrak taşı kullanımından hiç vazgeçilmemiştir. Sarı kayrak taşı duvar ve yer kaplaması olarak kullanılabilir. Kayrak taşı farklı renklerde de bulunur ama sarı kayrak taşı en çok kullanılan üründür.

Sarı kayrak taşı özellikle uygulandığı alana tarihi bir görünüm katması açısından tercih edilmektedir. Bahçe, bina giriş yolu, parklarda şömine ve barbekülerde kullanılmaktadır. Yüzeyinin pürüzlü olması nedeniyle özellikle ıslak zeminlerde dekoratif olmasının yanında bu özelliği nedeniyle kullanılır. Sarı kayrak taşı uzun ömürlü olması nedeniyle en çok tercih edilen ürünler arasındadır.

Sıcak ve soğuktan etkilenmemesi nedeniyle yapısında bozulma olmaması dış mekanlarda kullanılması için önemli bir etkendir. Kayrak taşı farklı kalınlıklarda bulunmakta kullanıldığı mekana göre kalınlığı belirlenmelidir. İnşaatlarda ve dekoratif tadilatlarda doğal kayrak taşı kullanımı gittikçe artmaktadır. Özellikle tarihi binalarda sarı kayrak taşı kullanılmaktadır.

Firmamız tüm doğal taşlarda olduğu gibi sarı kayrak taşı temini ve uygulamasında yanınızda yer almakta her türlü sorununuzu çözümünde yardımcı olmaktadır. Sarı kayrak taşı uygulanması ustalık isteyen bir üründür ve firmamız tecrübesi ve işinin ehli ustalarımızla satış ve uygulama esnasında yanınızda yer almaktadır.

Fiyat Listesi

Ölçü Birim Fiyat
1-5 cm Duvar Kaplama Taşı Sarı 1/TON 330,00 TL
5-7 CM Sarı Yer Döşemesi 1/TON 200,00 TL


Ürünlerimiz Fabrika Teslimidir.
Fiyatlarımıza KDV ve Nakliye Dahil Değildir.

Bu yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. Merhabalar…ben 5-7 cm kalınlığındaki üründen sipariş vermek istiyorum. Ortalama 50 m2 alan döşeyeceğim. Kaç ton sipariş vermem gerekir

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
© 2016 Copyright Mercan Madencilik
web tasarım & seo Netalan