Mercan Madencilik Katalog
Mercan Madencilik Telefon

Sarı Fosilli Kayrak Taşı

Açıklama

Tarih boyunca toplumlarda yapılar inşa edilirken, kendi yaşantılarından esinlenerek bir inşaat sektörü ortaya çıkmıştır. Günümüzde yaşanan birçok yenilikler olduğu gibi yapı malzemeleri arasında Sarı fosilli kayrak taşı yeni keşfedilen taşlardan biridir. Kayrak taşı kullanılmaya başladığından beri müşterilerimiz tarafından oldukça beğenilmiş ve halen revaçta olmaya devam edip kullanılan yerlere doğal güzellikler sunmaya devam etmektedir.

 

Çalışanlarımız tarafından kayrak taşının kullanılması, uygulanması, çıkarılıp işlenmesi, özelliklerine, tekniklerine göre uygulanması uzman kadromuz tarafından titizlikle yapılmaktadır. Sarı fosilli kayrak taşı kullanım alanları ise iç duvar kaplama dış duvar kaplama, şömine taşı, yaya yolu, barbekü, park ve bahçe düzenlemesinde kullanılır.

 

Devamlı olarak kullanılan kayrak taşı ya da arduvaz olarak da adlandırılan yapı taşlarının üzerindeki estetik duruş fosil görüntüsü verir. Kayrak taşı bu duruşundan ötürü ve aşınmaya dayanıklı olduğu için çoğunlukla binalarda dış cephede daha sık kullanılmaktadır. Yılların deneyimleri ve uzman kadrosu ile bazalt taşı, granit taşı, cilalı bazalt taşı, adezit taşı gibi çeşitli taşlarla da titizlik ve sanatsal çalışlarımızla hizmet vermekteyiz.

 

Çıkarılan taşlarımızı mimari bütünlükle müşterimize sunmaktayız. Sarı fosilli kayrak taşı iç ve dış mekanlarınızda doğanın tüm sadeliğini, şıklığını ve zarafetini sunmaktayız. Şirketimiz doğal taş sektöründe kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden genç ve çalışkan kadrosu ile iyi hizmetten ödün vermemiş ve her zaman yerini korumuştur.

Fiyat Listesi

Ölçü Birim Fiyat
1-5 cm Duvar Kaplama Taşı Siyah 1/TON 0,00 TL
5-7 CM Siyah Yer Döşemesi 1/TON 0,00 TL


Ürünlerimiz Fabrika Teslimidir.
Fiyatlarımıza KDV ve Nakliye Dahil Değildir.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
© 2016 Copyright Mercan Madencilik
web tasarım & seo Netalan