Mercan Madencilik Katalog
Mercan Madencilik Telefon

Patlatma Taş Çeşitleri

Açıklama

Patlatma taş son yıllarda kolay uygulanması, dekoratif görünümü, kullanıldığı mekana zengin ve şık bir görünüm vermesi nedeniyle daha çok kullanılan bir üründür. Patlatma taşı iç mekanda da dış mekanda da kullanılabilmektedir. boya ve duvar kağıdının tek boyutlu olmasına karşın patlatma taşın üç boyutlu olması çok daha dekoratif durması tercih edilme sebeplerinin başında gelmektedir.

 

Ürünlerin özel makinelerde kırılmasıyla yani patlatılmasıyla oluştuğu için patlatma taş adını almaktadır. Traverten, mermer, kireç taşı ve oniks gibi taşların yüzeyleri kırılarak hazırlanır patlatma taşlar. Genellikle duvarlarda uygulanır ve özel bir bakım gerektirmez.

 

            Patlatma taş çeşitleri genellikle kullanıldığı maddeyle anılır. Traverten patlatma taş, mermer patlatma taş, limra patlatma taş, oniks patlatma taş, kenar kırma patlatma taş, filesiz patlatma taş ve yapay patlatma mozaik, taraklı patlatma taş olarak sayılabilir. Bu ürünlerde çok çeşitli renk seçenekleri de sunulmaktadır. Patlatma taşlar farklı boyutlarda bulunmaktadır. Bu nedenle ister salonda TV ünitesi arkası bir duvarda ister, ister yatak odasında, isterse bahçe duvarında tercihinize göre tek duvar veya tüm alanda uygulanabilir.

 

            Patlatma taş çeşitleri iyi bir usta tarafından uygulandığı zaman uzun ömürlü ve çok dekoratiftir. Patlatma taş ister iç mekanda isterse dış mekanda kullanılsın zengin görünümü ile uygulandığı mekana değer katmaktadır. Bizler firma olarak patlatma taş çeşitleri ve uygulama konusunda yanınızda olmaktadır. Ürünlerimizde stok sorunu bulunmamaktadır. Firmamız bol çeşit ve profesyonel ustalarla hizmet vermektedir.

Fiyat Listesi

0 535 675  0012 Detaylı Bilgi için Bize Ulaşın

Ürünlerimiz Fabrika Teslimidir.
Fiyatlarımıza KDV ve Nakliye Dahil Değildir.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
© 2016 Copyright Mercan Madencilik
web tasarım & seo Netalan