Mercan Madencilik Katalog
Mercan Madencilik Telefon

Gri Simli Kayrak Taşı

Açıklama

Hemen hemen günlük yaşantımızın her yerinde kullandığımız kayrak taşları yaşam kolaylığı sağlamaktadır. Kayrak taşları iç cephe, dış cephe, banyo, tuvalet, yaya yolları, baca duvarları, şömine gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Kayrak taşları sağlamlığı ve uzun ömürlü olması sebebiyle inşaat sektöründe en çok kullanılan ürünlerimizdendir. Özellikle kaymayan yapısı banyo, tuvalet ve balkonlarınızda gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz ürünlerimizdendir. Aşınmayan yapısı dayanıklı olması da ayrıca tercih sebebidir.

 

Özellikle balkonlarınızda kullanabileceğiniz gibi Gri Simli Kayrak Taşı kullanarak görselliği daha da ön planda tutabilirsiniz. Bu ürünümüz baca duvarlarında kullanılabildiği gibi ev içindeki şöminenizde ya da balkondaki şöminenizde de görsellik açısından gerçekten güzel bir görüntü ortaya koyacaktır. Ürünlerimiz aşırı sıcak ya da aşırı soğuktan don gibi mesela etkilenmediği için dış cephe ve park bahçe düzenlemelerinde rahatça kullanılabilir.

 

Dış cephede kulana bileceğiniz bir ürünümüz olan Gri Simli Kayrak Taşı kalınlık çeşitlerine göre su geçirgenliği az olduğu için su yalıtımı da sağlamaktadır. Ülkemizdeki kayrak taşı ocakları artması ve ocakların faaliyetlerinin sürekliliği sayesinde çok pahalı bir ürün değildir hatta ürünlerimiz metre kare fiyatları fayanslarla eş değer gitmektedir. İşte tam bu yüzden de ürünlerimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

 

Hem görsellik acısından hem de bütçeniz açısından daha ucuza daha kaliteli ürünler ile evlerinizin görselliğini ön plana çıkartmak istiyorsanız kesinlikle ürünlerimizi denemelisiniz.

Fiyat Listesi

Ölçü Birim Fiyat
1-5 cm Duvar Kaplama Taşı Siyah 1/TON 350,00 TL
5-7 CM Siyah Yer Döşemesi 1/TON 270,00 TL


Ürünlerimiz Fabrika Teslimidir.
Fiyatlarımıza KDV ve Nakliye Dahil Değildir.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
© 2016 Copyright Mercan Madencilik
web tasarım & seo Netalan