Mercan Madencilik Katalog
Mercan Madencilik Telefon

Granit Tamburlu Taşlar

Açıklama

           Granit tamburlu taşlar insanlarının hayata daha sağlam adımlar atmasına yardımcı olmakla beraber çevrelerinizi de güzel görmenize yardımcı olmaktayız. Granit tamburlu taşlar ile binalarınızın önlerini, iş yerleriniz ön kısımlarını, yolarınızı ve yaya yollarınızı sağlam yapısıyla korunaklı olmasına imkân sağlamaktayız.

 

Sağlamı ile bilinen bu granit nasıl elde edilir. Granit, sert, kristal yapılı minerallerden meydana gelen taneli bir görünüşe sahip olan bir taş cinsidir. Granitler, yeryüzünde çok yaygın olması ile bilinir. Bu imkânları insanların fayda ve yarar sağlamaları açısından özenle elden geçen bu yapılar veya taşlar hayatınızı süslemeye yardımcı olmaktadır.

 

Granit tamburlu taşlar ile ayrıca süsleme amacıyla da kullanılmaktadır. Kutsal mabetlerin dış ve içyapılarının dizaynlarında veya evlerin, işyerlerin dış görünüşleri süslü ve değişik görünüş elde etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ayrıca çeşitli desenlerde ve yapılarda bulunan granit tambur taşlar farklı renklerde de doğada bulunmaktadır.

 

Yani doğal bir renk ile el değmemiş bir şekilde dekorasyonlarınızı Granit tamburlu taşlar ile gerçekleştirmenize yardımcı olmaktayız. Ayrıca bu taşlar yeryüzünün temel yapısını oluşturulduğu benimsenmektedir. Hatta yer kabuğu modelleri görünmektedir. Her bir granitin bulunduğu bölgeye göre farklı bir yapısı vardır.

 

Bizler bunu bildiğimiz için her yörenin kendine özgü yapısını sergilemesi için o granitler bulunduğu bölgeye göre çıkartılmaktadır. Firmamız bu granit tamburlu taşlar ile kültürünüzü ve bölgenizde ki granit yapısını sizlerin öğrenmesine de yardımcı olmaktadır.

Fiyat Listesi

Ölçü Birim Fiyat
8x10x10 1/M2 165,00 TL
6x10x20 1/M2 150,00 TL
10x10x20 1/M2 175,00 TL
6x15x30 1/M2 135,00 TL


Ürünlerimiz Fabrika Teslimidir.
Fiyatlarımıza KDV ve Nakliye Dahil Değildir.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
© 2016 Copyright Mercan Madencilik
web tasarım & seo Netalan