Mercan Madencilik Katalog
Mercan Madencilik Telefon

Granit Patlatma Taşı

Açıklama

Granit patlatma taşı kolay temizlenme özelliği, asit ve bazlardan etkilenmemiş olması, iç ve dış mekanlarda kullanılabilen kullanışlı ve hijyenik malzemedir. İnsan sağlığına kesinlikle zarar vermeyen ve estetik görünümü nedeni ile sıklıkla tercih edilen bir taş türüdür.

 

Bahçelerde, balkonlarda, apartman girişlerinde, şirket bahçelerinde, kafelerde, kış bahçelerinde tercih edilen şık görünümlü bu taşların temizliği çok pratiktir. Kesinlikle rutin bakım gerektirmez. Patlatma makinalarıyla doğal görünümlü granit taşının yüzeyi çeşitli hamlelerle kırılır ve böylelikle patlatılmış bir görüntü verilir. Yüzeyi pürüzlü hale getirilerek estetik ve şık bir görüntü kazandırılır. Kolay ve pratik kullanım özelliğine sahiptir.

 

            Granit patlatma taşı döşendiği bölgeyi ve yapıyı dış etkenlere kötü hava koşullarına karşı koruma özelliğine sahiptir. Yıllarda geçse görüntüsünü kaybetmeme özelliği ile kullanışlıdır. Renk ve desen seçenekleri çok fazladır. Yeni yapılaşmalar da tercih edilen bir kaplama malzemesidir. Firmamızı uygun fiyat seçeneklerinden dolayı mutlaka tercih edeceğinizi biliyoruz. Stoklarımızda yer alan renk ve desen seçenekleri ile çok daha rahat ilerleyebileceğiniz seçimde bulunacağınız malzemelerimiz mevcut.

 

İstenen renk ve ölçülere göre özenle hazırladığımız malzemeleri adrese ya da fabrikadan teslim edebiliyoruz. Doğru bilgi, sayısal ölçülere ve göstergelere göre çözüm önerileri geliştirmek firmamızın en önemli değerlerindendir. Bu alanda en ii hizmeti vereceğimizi biliyoruz. Firma değerlerimiz arasında güvenilirlik, zamanında iş teslimi, müşteri odaklılığı, sonuç odaklı ve takım çalışması şeklinde çalışmaktır.

Fiyat Listesi

Ölçü Birim Fiyat
5xsb 1/M2 0,00 TL
7XSB 1/M2 0,00 TL
10XSB 1/M2 0,00 TL
20xsb 1/M2 0,00 TL


Ürünlerimiz Fabrika Teslimidir.
Fiyatlarımıza KDV ve Nakliye Dahil Değildir.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
© 2016 Copyright Mercan Madencilik
web tasarım & seo Netalan